fbpx

REFERENCE

let
Pořádáme a školíme
+
Účastníků
%
Spokojených účastníků

Setkání bylo suprové, dokonalé místo a parádní atmosféra.Zaznělo velice zajímavých a přínosných informací. Doporučuji jak začátečníkům jako já, tak i zkušeným investorům. Za mě oba palce nahoru.
– Filip Š.

Je úžasné, že se potkáte s podobně smýšlejícími lidmi. Méně zkušeným můžete pomoct na jejich cestě a od zkušenějších se můžete inspirovat.
– Pavel J.

Opět další povedená akce – VIP konference na kterou se každého půl roku moc těším. Holky ze Shakeru se snaží vybrat opravdu vždy zajímavá témata z oblasti investovaní a vše co se vztahuje k nemovitostem, ale hlavně se témata snaží napasovat na aktuální situaci a odhadnout ta, která investoři v dané době zrovna řeší nejvíc. Je vidět, že se nad celou skladbou programu holky opravdu hluboce zamýšlejí. Oceňuji také velice příjemnou, přátelskou a otevřenou atmosféru, kde investoři jsou ochotni sdílet své poznatky, zkušenosti, trable a nemají problém poradit druhým, kteří třeba teprve s investováním začínají, či se v dané oblasti ještě tolik neorientují. Sama investuji už 7 let, ale pořád je toho tolik, co se musím učit!!! Už teď se těším na další akci.
– Pavla F.

Výborná atmosféra, užitečné informace, zkušení lidé, načerpání nových vědomostí, kontakty na případnou spolupráci
– Lucka D.

Akce byla na krásném místě, s perfektním programem a zajímavými lidmi. Vše probíhalo logisticky velmi jednoduše a nemám co vytknout. Snad jen, že by to mohlo být delší:))
– Lenka K.

Děkuji vám na nádherný nabíjející víkend plný praktických informací a vychytávek z oblasti investic do nemovitostí. Velkým přínosem byly pro mne diskuze s investory a jejich know-how.
– Dáša P.

Konference sdružuje realitní investory všech velikostí, zájmů a zkušeností. Nejvíc se mi na ní líbí to, že se tam potkám se stejně uvažujícími lidmi, můžu networkovat se zkušenějšími, předáváme si informace a zkušenosti. Celková atmosféra celé akce je naprosto nepopsatelná, to prostě musíte zažít.
David R.

Začínám s investováním do nemovitostí a vybral jsem si úžasnou konferenci nabitou informacemi od skvělých lidí. Už teď vím, že jsem si pro začátek nemohl vybrat lépe. Odnáším si plno informací, inspirace a pozitivní energie. Děkuji.
– Josef H.

Vydařená akce, spousty témat k zamyšlení a posunutí. Největší přínos nové kontakty pro další obchody, dále pracovníky k nemovitostem -projektant, stavební dělníci. Spousta inspirativních know how, možnost předat své zkušenosti i dalším lidem, kteří teprv s investováním začínají.
– Jirka W.

VIP SETKÁNÍ REALITNÍCH INVESTORŮ

Jedinečná akce plná přednášek, panelových diskuzí a networkingu s realitními investory.

Nákupní košík
Přejít nahoru