Program

PÁTEK večer

Zahraniční nemovitosti

Nela Kubasová při večerním povídání shrne své zkušenosti s realitami nasbírané na dvouměsíční cestě po Kanadě a Americe.
Martin Fördös představí možnosti investování do apartmánů v Itálii a Chorvatsku.

Společný networking

Ještě večer budeme mít možnost se vzájemně seznámit a sdílet své zkušenosti s ostatními investory.

SOBOTA

1. blok

Novinky ve vývoji cen, financování a daních

Nela Kubasová a Ivana Birtová z Realitního shakeru vás seznámí s aktuálními novinkami na našem realitním trhu a v oblasti investování do nemovitostí.

Vyjednávání v realitním byznysu

Vít Prokůpek, profesionální vyjednavač, představí techniky vyjednávání vybrané přímo pro náš obor. Který investor by nechtěl kupovat levněji nebo pronajímat dráž?

2. blok

Developmentem k vyššímu zisku

Karel Vrbický, dlouholetý investor, ukáže na reálných příkladech možnosti, jak drobným developmentem, přestavbami či vestavbami zvýšit hodnotu i výnos z vaší nemovitosti.

3. blok

Investování v segmentu P2P půjček

Eva Mahdalová a Boris Tomčiak, zakladatelé portálu Finlord, nás uvedou do světa P2P investování, a to jak v oblasti klasických půjček, tak i v oblasti nemovitostí. Hledáte řešení pro menší kapitál? Možná je právě zde.

4. blok

Investoři investorům – netradiční způsoby investování

Jan Šimek – Jak na garáže na pronájem
Martin Fördös – Jak pomůže investorům virtuální prohlídka
Filip Chrbját – Je libo les?

Panelová diskuze

Panelová diskuze se zkušenými investory

Jak se již stalo tradicí, den zakončíme panelovou diskuzí, ve které investory vyzpovídáme jak my, tak vy sami – otázkami na místě, na živo a na tělo.

NEDĚLE

Hra Cashflow, procházka či petanque

Pokud nebudete pospíchat domů, můžte s námi ještě strávit dopoledne, ať už při hraní Kiyosakiho hry Cashflow nebo na čerstvém vzduchu, a využít možnosti bavit se a vzájemně inspirovat s dalšími podobně smýšlejícími lidmi.