fbpx

PROGRAM VIP VÍKENDOVÉHO SETKÁNÍ

13. 10. – 15. 10. 2023

3 dny

Prodloužený víkend s investory, kteří sdílí své realitní know-how.

Přednášky a diskuze

Sedm hlavních přednášek a panelová diskuze s možností pokládat otázky kdykoli.

Networking

Řízený i volný networking včetně hry Cashflow, bowlingu a wellness.

VSTUPENKY K PRODEJI

Přijďte na setkání VIP realitních investorů a získejte know-how i kontakty pro investování do nemovitostí.

PÁTEK večer
13. 10. 2023 | 18 – 22h

Společný networking – investice včera, dnes a zítra

Pojďme se společně seznámit, popovídat si, kdo má jakou investiční strategii, co se mu v investování do nemovitostí osvědčilo, kde investuje a jakým lokalitám se raději vyhnout…prostě přátelské povídání o slastech a strastech realitních investorů…otevřeně a bez obalu.

Tentokrát na téma „časování trhu“ – popovídáme si o tom, jak se investování v čase vyvíjí a jaký vidíme vývoj do budoucna.

Právě tuto část si účastníci často cení nejvíce z celého víkendu – jsme nadšení, že kolem sebe máme opravdu přátelskou komunitu více i méně zkušených realitních investorů, kteří se s vámi rádi podělí o své zkušenosti.

SOBOTA (hlavní program)
14. 10. 2023 | 9 – 18hod

Tombola a dárky v hodnotě přes 80 000 Kč

V průběhu sobotní konference bude probíhat již tradiční tombola, jejíž výtěžek bude plně věnovaný na pomoc předem vybraným nemocným dětem. Těšit se můžete na dárky v hodnotě přes 80 000 Kč!

Novinky na poli investování do nemovitostí

Ivana Birtová, Zuzka Šlemarová a Nela Kubasová z Realitního Shakeru vás seznámí s aktuálními novinkami na našem realitním trhu a v oblasti investování do nemovitostí.

Makroekonomické okénko aneb jsou realitní investice mrtvé?

Dává vůbec smysl investovat do nemovitostí v době vysokých úrokových sazeb a zároveň klesající kupní síly domácností? Budou mít nájemníci na placení nájmů a jak dlouho si my budeme půjčovat za 6%? Ano, víme, že to může být občas nuda, sledovat všechny makroekonomické ukazatele, poslouchat ekonomy a snažit se ve všech informacích zorientovat. Jenže my se musíme o naše investice starat a tohle k tomu nepochybně patří.

Helena Horská, 19 let působí jako hlavní ekonomka Raiffeisen bank, 3 roky také jako člen Národní ekonomické rady vlády (NERV) a mimo jiné je také součástí poradenského sboru premiéra.

Vývoj trhu rezidenčních nemovitostí

Když sledujete tvrdá data z realitního trhu, můžete v nich vysledovat trend a když identifikujete trend, budete napřed před těmi, které statistiky „nudí“. Víme, že cenu určuje poptávka a nabídka, ale mít možnost se opřít například o data realizovaných kupních cen z katastru velmi pomáhá jak při vyjednávání, tak při určení, zda kupujete nemovitost dobře.

A ta nejkvalitnější data na českém trhu má Dataligence a tak tu máme toho nejpovolanějšího – Milan Roček je spoluautorem a provozovatelem portálu Dataligence.cz (dříve CenovaMapa.org), který dlouhodobě sleduje a analyzuje trh rezidenčních nemovitostí v České republice a poskytuje valuační řešení a data pro online oceňování nemovitostí. Současně je zakladatelem a majitelem společnosti Hyposervis.

Správa bytů levou zadní 2.0

Antonín Krumnikl, svérázný ostravský realitní makléř, který spravuje přes 400 nájemních bytů. Je potřeba psát víc? 🙃

Tahle přednáška bude brutálně praktická a rozhodně se u ní nudit nebudete. Jeho přednáška na Konferenci 9/2020 spoustě lidem otevřela oči. Tehdy Tonda spravoval přes 100 bytů. Teď je o několik levelů dál, procesy tedy musejí být opravdu vyšperkované. A právě z nich se mohou inspirovat třeba i majitelé několika bytů, kteří se o ně starají sami a chtějí to dělat efektivně.

Jak zvýšit bonitu a dlouhodobě ji plánovat, aby se nezastavil růst majetku

Investování do nemovitostí je o penězích, zvláště o těch cizích, a ty je potřeba získat. Nemáme na mysli vykrást banku 😎, ale do banky si pro ně přeci jen zajdeme. Zhodnotíme si aktuální situaci na trhu hypoték a pak nám dá Jarka konkrétní tipy, jak lze plánovat bankovní bonitu tak, abychom nenarazili na strop.

Jaroslava Popelka – zakladatelka firmy Zatraceně dobré rady. Již 15 let působí jako finanční expertka se specializací na hypoteční úvěry, podnikatelka a majitelka několika nájemních nemovitostí.

Anna-Jezkova

Budoucnost rezidenčního developmentu

Také máte pocit, že se vše stále komplikuje? Nová pravidla, nařízení, novely, zákony, ESG… Jaká budoucnost čeká development a jak se dá pojmout zodpovědně?

Anna Ježková, je spolumajitelkou společnosti Atkins & Langford Development, ve které působí více jak 20 let. Stojí za řadou netradičních developerských projektů, jako je seniorské bydlení Rezidence RoSa či koncept moderního družstevního bydlení se značkou Coop Development. Jejím krédem je, že development musí být zodpovědný a to jak v oblasti společenské, tak v oblasti ekonomické či ekologické udržitelnosti. Působí také ve vedení Asociace Developerů a stojí za mnohými neziskovými společnostmi jako je např. reSITE, Geopark Ralsko a jiné.

Půjčím, půjčíš, půjčíme… aneb zmrtvýchvstání dluhopisů

Dluhopisy… spolu s akciemi nejznámější součást portfolií investorů po celém světě. Poslední dekádu, v období extrémně nízkých, nulových a dokonce někdy i záporných úrokových sazeb to vypadalo, že klasické dluhopisy jsou mrtvé aktivum a z portfolií vymizí… A hle, poslední rok ukazuje, že ekonomický cyklus existuje a kvalitní dluhopisy jsou opět více než zajímavé.
Jak do nich ale správně investovat? Které dluhopisy jsou ty „pravé“? Jaký je rozdíl mezi státními a korporátními? Jak se vyhnout prašivým dlouhopisům? To vše – a nejen to – se tady dozvíte.

Pavel Němec se pohybuje v oblasti bankovnictví a asset managementu přes 20 let. Pro holandskou skupinu ABN AMRO řídil v ČR penzijní fond, ve skupině Karla Komárka (KKCG) měl na starosti aktivity obchodníka s cennými papíry a investiční společnost. Posledních 13 let pracuje v manažerských pozicích pro J&T Banku a před šesti lety spoluzaložil investiční fond TUTAMEN.

Bowling, večerní networking a volný program

Po skončení přednášek a panelových diskuzí následuje dobrovolný networking, dle zájmu večeře, společný bowling a večerní volné povídání.

VSTUPENKY K PRODEJI

Přijďte na setkání VIP realitních investorů a získejte know-how i kontakty pro investování do nemovitostí.

NEDĚLE dopoledne
15. 10. 2023

Hra Cashflow, procházka a závěrečný networking

Pokud nebudete pospíchat domů, můžete s námi ještě strávit dopoledne, ať už při hraní Kiyosakiho hry Cashflow nebo na čerstvém vzduchu, a využít možnosti bavit se a vzájemně inspirovat s dalšími podobně smýšlejícími lidmi.

* Změna programu vyhrazena.

VSTUPENKY K PRODEJI

Přijďte na setkání VIP realitních investorů a získejte know-how i kontakty pro investování do nemovitostí.

PROČ se účastnit VIP setkání realitních investorů

Nabitý program s realitním know-how
Networking s účastníky i speakery
Ubytování v čtyřhvězdičkovém hotelu
Doprovodný program (bowling, wellness, hra Cashflow,…)
Konference na živo s možností zakoupení záznamu
Účast na 1 – 3 dny, dle vašich preferencí
Nákupní košík
Přejít nahoru