fbpx

PROGRAM VIP VÍKENDOVÉHO SETKÁNÍ

11. 10. – 13. 10. 2024

3 dny

Prodloužený víkend s investory, kteří sdílí své realitní know-how.

Přednášky a diskuze

8 hlavních přednášek od profesionálů z oboru.

Networking

Řízený i volný networking včetně hry Cashflow, bowlingu a wellness.

VSTUPENKY K PRODEJI

Přijďte na setkání VIP realitních investorů a získejte know-how i kontakty pro investování do nemovitostí.

PÁTEK večer
11. 10. 2024 | 18 – 22h

Vzájemné seznámení se, networking

Pojďme se společně seznámit, popovídat si, kdo má jakou investiční strategii, co se mu v investování do nemovitostí osvědčilo, kde investuje a jakým lokalitám se raději vyhnout…prostě přátelské povídání o slastech a strastech realitních investorů…otevřeně a bez obalu.

Právě tuto část si účastníci často cení nejvíce z celého víkendu – jsme nadšení, že kolem sebe máme opravdu přátelskou komunitu více i méně zkušených realitních investorů, kteří se s vámi rádi podělí o své zkušenosti.

SOBOTA (hlavní program)
12. 10. 2024 | 9 – 18hod

Tombola a dárky v hodnotě přes 80 000 Kč

V průběhu sobotní konference bude probíhat již tradiční tombola, jejíž výtěžek bude plně věnovaný na pomoc předem vybraným nemocným dětem. Těšit se můžete na dárky v hodnotě přes 80 000 Kč!

Novinky na poli investování do nemovitostí

Ivana Birtová, Zuzka Šlemarová a Nela Kubasová z Realitního Shakeru vás seznámí s aktuálními novinkami na našem realitním trhu a v oblasti investování do nemovitostí.

Právní přešlapy aneb jak si nekoupit prů…

Poslechněte si skutečné případy z realitní praxe, kdy se něco nepovedlo a účastníci za to (někdy i hodně tvrdě) zaplatili. Dozvíte se, kde hrozí při koupi nemovitosti největší právní rizika a jak se jim vyhnout. Budeme mluvit o nezbytných souhlasech manželů, úskalí nákupu pod cenou, smlouvách a jejich (ne)platnosti.

Ilona Černochová je spoluzakladatelka advokátní kanceláře Realitní advokáti a specialistka na realitní právo s více než desetiletou praxí v nemovitostech. S kolegou Janem Zajíčkem vede tým právníků, kteří poskytují specializované právní poradenství pro realitní kanceláře, investory i developery.

F.I.R.E. – pro co hoříš?

Finanční svoboda je vysněná meta mnoha investorů, ke které směřují s velkým zápalem. Možná už ji ale žijete, jenom jste si toho ještě nevšimli. Realitním investorům se to často stává…

Nájemní byty jsou skvělé penzijní připojištění, nicméně je třeba čekat až do penze? Co třeba postavit svou budoucí rentu na více pilířích? Jak o tom uvažují ostatní?

Petr Žabža, zkušený investor a nadšenec pro myšlenku FIRE, kterou často a rád šíří mezi investiční veřejnost.

I svou hypotéku můžete mít rádi

Protože její vyřízení může být hračka. Protože i při vysokých úrocích na trhu můžete na úrocích zaplatit mnohem méně. Protože Air Bank toho umí hodně udělat i pro investory.

Z jejího zákulisí se nám podařilo získat někoho, kdo má potřebné know-how, ale i zápal pro investování do nemovitostí. A to je jedinečná kombinace!
Roman Kovář je hypoteční expert přímo z centrály Air Bank, přednášku pak doplní ještě Lukáš Hejda, produktový a procesní manažer.

Zásadní dilema realitního investora:
fyzická osoba nebo s.r.o.?

Jedna z nejčastějších otázek, se kterou přicházejí investoři na konzultaci. Mám investovat jako fyzická osoba nebo založit s.r.o.? Od kdy se mi s.r.o. vyplatí? A vyplatí se vůbec? Co mi to zkomplikuje a co mi to usnadní? Jaké to bude mít dopady na daně, financování, ošetření rizik, procesy atd.?

Zbyšek Faja, daňový poradce a právník v jedné osobě s velkou profesní i osobní zkušeností s nemovitostmi ve všech jejich právních formách.

Inspirace a motivace od těch nejúspěšnějších? Jasně, u Vojty!

Natáčí rozhovory s nejzajímavějšími osobnostmi z oblasti investování, byznysu, nemovitostí a krypta.

Jak jej setkání s jeho hosty ovlivnilo a co nejzajímavějšího si z rozhovorů odnesl?

To vám řekne Vojta Žižka

Čím hnusnější byt, tím lepší investice

…když si s ním pak dokážete poradit!
Rekonstrukce, rozpočet, materiál, vícepráce… to naruší klidný spánek nejednomu investorovi. A pokud je to jeho první – druhá rekonstrukce, může z toho být i slušná noční můra. Jak na to, abychom to přežili my – i naše peněženka? Jak naplánovat, spočítat si a zrealizovat rekonstrukci bytu v různých variantách provedení – od low-cost varianty až po luxus, v jakém bychom chtěli sami žít? Na co nezapomenout, jak se nenechat od řemeslníků “opít rohlíkem” a jak ušetřit desítky tisíc (a někdy i více) díky správným rozhodnutím?

O to vše se ze svých mnohaletých zkušeností s námi podělí Filip Hank, nezávislý stavební konzultant a majitel stavební firmy a spolumajitel designového studia, který má za sebou víc než 200 rekonstrukcí bytů a domů…

Miliardářem do roka a do dne!

…jenže takhle to chodí jen v pohádkách! Růst díky poctivé práci je to, co skutečně funguje.

Milionářů bude na této konferenci plný sál. I těch s majetkem v desítkách milionů už tu bude celkem dost. Ale mít v nemovitostech hodnotu majetku přes miliardu není zrovna nejběžnější… Martin se nemovitostem věnuje už přes dvacet let a jak sám říká – nemovitosti prostě sbírá. A nesbírá jen tak nějaké – podle něj “čím větší, tím lepší”, takže v jeho portfoliu najdete spíš průmyslový areál než nájemní garsonku. A jeho superschopností je umění najít potenciál nemovitosti a zužitkovat ho pak na maximum – tak se nechte inspirovat, bude to stát za to!

Martin Ladyr, podnikatel a realitní investor, tvůrce SWORPu, softwaru pro správu nájemních nemovitostí.

Bowling, večerní networking a volný program

Po skončení přednášek a panelových diskuzí následuje dobrovolný networking, dle zájmu večeře, společný bowling a večerní volné povídání.

VSTUPENKY K PRODEJI

Přijďte na setkání VIP realitních investorů a získejte know-how i kontakty pro investování do nemovitostí.

NEDĚLE dopoledne
13. 10. 2024

Hra Cashflow, procházka a závěrečný networking

Pokud nebudete pospíchat domů, můžete s námi ještě strávit dopoledne, ať už při hraní Kiyosakiho hry Cashflow nebo na čerstvém vzduchu, a využít možnosti bavit se a vzájemně inspirovat s dalšími podobně smýšlejícími lidmi.

* Změna programu vyhrazena.

VSTUPENKY K PRODEJI

Přijďte na setkání VIP realitních investorů a získejte know-how i kontakty pro investování do nemovitostí.

PROČ se účastnit VIP setkání realitních investorů

Nabitý program s realitním know-how
Networking s účastníky i speakery
Ubytování v čtyřhvězdičkovém hotelu
Doprovodný program (bowling, wellness, hra Cashflow,…)
Konference na živo s možností zakoupení záznamu
Účast na 1 – 3 dny, dle vašich preferencí
Nákupní košík
Přejít nahoru