fbpx

PROGRAM VIP VÍKENDOVÉHO SETKÁNÍ

13. 10. – 15. 10. 2023

3 dny

Prodloužený víkend s investory, kteří sdílí své realitní know-how.

Přednášky a diskuze

Sedm hlavních přednášek a panelová diskuze s možností pokládat otázky kdykoli.

Networking

Řízený i volný networking včetně hry Cashflow, bowlingu a wellness.

VSTUPENKY K PRODEJI

Přijďte na setkání VIP realitních investorů a získejte know-how i kontakty pro investování do nemovitostí.

PÁTEK večer
13. 10. 2023 | 18 – 22h

Společný networking – investice včera, dnes a zítra

Pojďme se společně seznámit, popovídat si, kdo má jakou investiční strategii, co se mu v investování do nemovitostí osvědčilo, kde investuje a jakým lokalitám se raději vyhnout…prostě přátelské povídání o slastech a strastech realitních investorů…otevřeně a bez obalu.

Tentokrát na téma „časování trhu“ – popovídáme si o tom, jak se investování v čase vyvíjí a jaký vidíme vývoj do budoucna.

Právě tuto část si účastníci často cení nejvíce z celého víkendu – jsme nadšení, že kolem sebe máme opravdu přátelskou komunitu více i méně zkušených realitních investorů, kteří se s vámi rádi podělí o své zkušenosti.

SOBOTA (hlavní program)
14. 10. 2023 | 9 – 18hod

PROGRAM PŘIPRAVUJEME

Na programu podzimní akce usilovně pracujeme a v nejbližší době jej zveřejníme. Níže pro inspiraci, jak vypadal program akce na jaře 2023.

Tombola a dárky v hodnotě přes 80 000 Kč

V průběhu sobotní konference bude probíhat již tradiční tombola, jejíž výtěžek bude plně věnovaný na pomoc předem vybraným nemocným dětem. Těšit se můžete na dárky v hodnotě přes 80 000 Kč!

Novinky na poli investování do nemovitostí

Ivana Birtová, Zuzka Šlemarová a Nela Kubasová z Realitního Shakeru vás seznámí s aktuálními novinkami na našem realitním trhu a v oblasti investování do nemovitostí.

Politická ekonomie – mocná zbraň realitního investora

Jak politické otázky ovlivňují ekonomiku a následně situaci investorů.

Volby v Americe, napadení Ukrajiny Ruskem nebo napjatá situace mezi Čínou a Tchaj-wanem se mohou zdát na první pohled velmi vzdálené. Přesto však ovlivňují ekonomickou situaci u nás a tím i vývoj našich investic mnohem více, než si myslíme. Ten, kdo tyto informace sleduje, získává před ostatními nesporný informační náskok – a to je to, co odlišuje nejlepší investory od těch průměrných.

Roman Chlupatý, zakladatel & globální stratég poradenské společnosti Alternative Perspectives a česko-kanadský politický ekonom nám ukáže mnohé souvislosti, o kterých vás ani nenapadlo uvažovat. Je autorem 5 knih o politické ekonomii, které vyšly v 6 jazycích včetně mandarínštiny. Vedl rozhovory s desítkami významných osobností české i světové ekonomie i politiky např. v rámci konference Investiční fórum nebo ve svém projektu ABCD investora.

Smrt a DANĚ – jediné dvě jistoty člověka

S tím prvním vám nepomůžeme, ale s daněmi rozhodně ano.

Sofya Rozhoňová, zkušená realitní investorka a daňová poradkyně pro vás vybrala ty největší perly, se kterými se při zdaňování investičních nemovitostí ve své praxi setkala. A to jak v tom dobrém, tak i v tom špatném slova smyslu.

Pokud ještě nemáte založenou datovou schránku, a tím odložený termín podaní daňového přiznání o měsíc, zvažte to. Po přednášce byste třeba mohli litovat, že už máte přiznání odevzdané.

Výkupy 2023 aneb #sprostykapitalista v praxi

Miroslav Jonáš, realitní matador, jehož revírem jsou zejména výkupy nemovitostí z exekucí. Působí na trhu 17 let a je zakladatelem Českomoravského realitního fondu.

Jak na dnešním klesajícím trhu, kdy každý sedí v koutě a vyčkává, nakupuje a prodává borec z fondu, kde již s investory zainvestovali jednotky miliard korun? Ukáže vám, jak vyhodnocuje příležitosti v době, kdy je zjištění tržní ceny opravdu oříšek. Ale nenechte se zmást – Mirek nejede v žádných velkých komplexech, ale jeho láskou jsou domečky za pár set tisíc.

Peníze nebo život?

Jiří Cimpel, wealth manager, který se stará o klienty s portfolii často v řádech desítek i stovek milionů. Pomáhá svým klientům k tomu, aby se z nich stali rentiéři, rentu si dokázali udržet a zároveň si ji užít.

Investujete do nemovitostí kvůli pasivnímu příjmu? A víte, co je nekonečná renta a kdy jí dosáhnete? Jak velký majetek chcete vybudovat a co jste ochotní pro to obětovat? Co chcete předat svým dětem a dalším generacím? Jsou důležitější peníze nebo život a je třeba mezi nimi volit? Samé otázky, přijďte si pro odpovědi…

Proč Pražák investuje v Mostě aneb když blázen do IT analyzuje lokalitu

Ne vždy se poštěstí, že tam, kde žijete, je pro vás i nejvhodnější investovat. Tedy známá hluboká pravda: lokalita, lokalita, lokalita. To zažil na vlastní kůži i David Rektorys. Nejen realitní investor, ale taky nadšenec do IT a analýz. Proto i k hledání vhodné lokality přistoupil velmi systematicky.

Tabulky, grafy, přírůstky, věkové rozložení, počet úmrtí, počet feťáků… jaká všechna kritéria zohledňoval, kde je hledal a jak je vyhodnocoval vám David ukáže v jeho velmi praktické přednášce. A díky Davidovu smyslu pro humor a úsměvným historkám z natáčení usínat určitě nebudete.

David nás také nechá nahlédnout pod pokličku svého portfolia a ukáže nám konkrétní čísla, ROI vs. ROE a jak s těmito metrikami pracuje.

Jiri-Brada

Ve vzduchu, na zemi i na vodě… investorem za všech okolnos

Glamping, neboli luxusní kempování – moderní způsob trávení času v přírodě, zvlášť když člověk rád ukazuje na sociálních sítích, jak se má. Pojďme se na něj ale podívat z pohledu investora.

Jiří Brada, zakladatel společnosti Ootoolno, nám odhalí zákulisí glampingu. Jak vychází vstupní a provozní náklady a výnos u chatičky zavěšené mezi stromy v lese? Nebo u takové, která sice stojí na zemi, ale není díky zrcadlům téměř vidět? Možná máte pozemek, pro který jste zatím nenašli využití, tohle může být cesta…

Panelová diskuze se zkušenými investory

Jak se již stalo tradicí, den zakončíme panelovou diskuzí, ve které investory vyzpovídáme jak my, tak vy sami – otázkami na místě, na živo a na tělo.

Bowling, večerní networking a volný program

Po skončení přednášek a panelových diskuzí následuje dobrovolný networking, dle zájmu večeře, společný bowling a večerní volné povídání.

VSTUPENKY K PRODEJI

Přijďte na setkání VIP realitních investorů a získejte know-how i kontakty pro investování do nemovitostí.

NEDĚLE dopoledne
15. 10. 2023

Hra Cashflow, procházka a závěrečný networking

Pokud nebudete pospíchat domů, můžete s námi ještě strávit dopoledne, ať už při hraní Kiyosakiho hry Cashflow nebo na čerstvém vzduchu, a využít možnosti bavit se a vzájemně inspirovat s dalšími podobně smýšlejícími lidmi.

* Změna programu vyhrazena.

VSTUPENKY K PRODEJI

Přijďte na setkání VIP realitních investorů a získejte know-how i kontakty pro investování do nemovitostí.

PROČ se účastnit VIP setkání realitních investorů

Nabitý program s realitním know-how
Networking s účastníky i speakery
Ubytování v čtyřhvězdičkovém hotelu
Doprovodný program (bowling, wellness, hra Cashflow,…)
Konference na živo s možností zakoupení záznamu
Účast na 1 – 3 dny, dle vašich preferencí
Nákupní košík
Přejít nahoru