Program víkendového VIP setkání realitních investorů – duben 2022, Seč

Akce duben 2022 již proběhla – je možné zakoupit záznam z přednášek.

Program další Konference bude brzy zveřejněn.

Pátek večer
29. 4. 2022 18-22h

Společný networking
aneb investice včera, dnes a zítra

Pojďme se společně seznámit, popovídat si, kdo má jakou investiční strategii, co se mu v investování do nemovitostí osvědčilo, kde investuje a jakým lokalitám se raději vyhnout…prostě přátelské povídání a slastech a strastech realitních investorů…otevřeně a bez obalu 🙂

Tentokrát na téma „Investice včera, dnes a zítra“ – popovídáme si o tom, jak se investování v čase vyvíjí a jaký vidíme vývoj do budoucna.

Právě tuto část si účastníci často cení nejvíce z celého víkendu – jsme nadšení, že kolem sebe máme opravdu přátelskou komunitu více i méně zkušených realitních investorů, kteří se s vámi rádi podělí o své zkušenosti.


Sobota – hlavní program
30. 4. 2022, 9-18h

Novinky na poli investování do nemovitostí

Nela Kubasová a Ivana Birtová z Realitního Shakeru vás seznámí s aktuálními novinkami na našem realitním trhu a v oblasti investování do nemovitostí.


Kam se poděly výnosy?!

Dominik Stroukal, ekonom, jehož životopis je plný velmi zajímavých pozic – namátkou – hlavní ekonom Banky Creditas, hlavní ekonom Roklen, vyučující na VŠE, VŠFS, Porg, autor knih o Bitcoinu a Dark webu a mnoho dalšího.
Na konferenci realitních investorů se zamyslí nad tím:

  • Jaký je aktuální vývoj ekonomiky?
  • V jaké fázi hospodářského cyklu se nacházíme ?
  • Zda nás v blízké době čeká krize?
  • Jaký má názor na situaci na realitním trhu?

To vše a ještě více se dozvíte hned na první přednášce dne!


Pojištění naší investice

David Ječmenka vyhověl naší prosbě a shrnul pro nás všechno, co jako investoři a pronajímatelé potřebujeme vědět o pojištění. Máte pojištěný svůj majetek správně? Nejste výrazně podpojištění? Neplatíte zbytečně pojistky, které byste stejně nikdy nemohli použít? Umíte si ohlídat pojištění svých nájemníků? Víte, že existuje služba „právník na telefonu 24/7“ i pro rady ve sporech s nájemníky?
Tahle přednáška vám pomůže skutečně efektivně chránit váš majetek.

“ Pojištění je jediná věc, kterou si nemůžete koupit, když už ji opravdu potřebujete.“


Z investora rentiérem

Jiří Cimpel, wealth manager, který se stará o klienty s portfolii často v řádech desítek i stovek milionů. Pomáhá svým klientům k tomu, aby se z nich stali rentiéři, rentu si dokázali udržet a zároveň si ji užít. A jelikož pasivní příjem a tedy i budoucí rentiérství je to, k čemu jako realitní investoři směřujeme, zamyslíme se nad tím, jak se do rentiérské fáze dostat.

Jak poznat, že už máme dost a měli bychom přestat akumulovat majetek a začít žít z renty? Tento přechod není jen o penězích, ale z velké části o mentálním nastavení.


Alternativní způsoby financování investičních nemovitostí

Petr Vomastek, investor a fenomenální realitní broker/konzultant. Má za sebou celou řadu úspěšných projektů, např. se podílel na založení Českého půdního fondu, který v prvních 5 letech zhodnotil investice investorů o 100%. Provozuje realitní kancelář a spolupracuje s finančními investory na zajímavých projektech napříč Českou republikou. V posledních několika letech je jeho profesní specializací prodej velkých nemovitostních celků formou výběrového řízení, zakládání joint-ventures na realitních projektech a financování realitních projektů z nebankovních zdrojů.

A právě o možných formách spolupráce s investory se více rozpovídá na VIP Konferenci. Pokud tedy již narážíte na bonitu u bank a zajímá vás, jak jinak investiční projekty financovat, tohle bude něco pro vás!


Investoři investorům

Oblíbená sekce sdílení zkušeností. Zajímaví, zkušení účastníci VIP setkávání vám odhalí konkrétní tipy, triky a své cesty v investování.

„Člověk nemusí každou zkušenost získat sám.“


Panelová diskuze se zkušenými investory

Jak se již stalo tradicí, den zakončíme panelovou diskuzí, ve které investory vyzpovídáme jak my, tak vy sami – otázkami na místě, na živo a na tělo.


Neděle dopoledne
1. 5. 2022, 9-12h

Hra Cashflow, procházka a závěrečný networking

Pokud nebudete pospíchat domů, můžete s námi ještě strávit dopoledne, ať už při hraní Kiyosakiho hry Cashflow nebo na čerstvém vzduchu, a využít možnosti bavit se a vzájemně inspirovat s dalšími podobně smýšlejícími lidmi.


Změna programu vyhrazena.