Program víkendového VIP setkání realitních investorů – říjen 2022, Chocerady

Pátek večer
7. 10. 2022 18-22h

Společný networking
aneb investice včera, dnes a zítra

Pojďme se společně seznámit, popovídat si, kdo má jakou investiční strategii, co se mu v investování do nemovitostí osvědčilo, kde investuje a jakým lokalitám se raději vyhnout…prostě přátelské povídání o slastech a strastech realitních investorů…otevřeně a bez obalu 🙂

Tentokrát na téma „časování trhu“ – popovídáme si o tom, jak se investování v čase vyvíjí a jaký vidíme vývoj do budoucna.

Právě tuto část si účastníci často cení nejvíce z celého víkendu – jsme nadšení, že kolem sebe máme opravdu přátelskou komunitu více i méně zkušených realitních investorů, kteří se s vámi rádi podělí o své zkušenosti.


Sobota – hlavní program
8. 10. 2022, 9-18h

V průběhu sobotní konference bude probíhat již tradiční tombola, jejíž výtěžek bude plně věnovaný na pomoc předem vybraným nemocným dětem.
Těšit se můžete na dárky v hodnotě přes 60 000 Kč!


Novinky na poli investování do nemovitostí

Nela Kubasová, Ivana Birtová a Zuzka Šlemarová z Realitního Shakeru vás seznámí s aktuálními novinkami na našem realitním trhu a v oblasti investování do nemovitostí.


Co nás čeká a nemine…?

Inflace, recese, vysoké úrokové sazby, migrační vlna, padající finanční trhy, energetická krize… to všechno se na nás valí z titulních stran novin, ale také to žijeme jako současnou realitu.

Co máme čekat? Jak to vše promítnout do svých investičních strategií? Jaké dopady to bude mít na realitní trh u nás a jaké na naše nájemníky? Do čeho investovat v takto turbulentní době?

Anna Píchová, hlavní analytička investiční společnosti Cyrrus a její vhled do situace nám pomůže připravit naše investice na všechny možné scénáře a zachovat si i nadále chladnou hlavu a racionalitu.


Klesající trh – investorské žně!

Martin Fördös, král investičních příležitostí.

Už je to tady – celé desetiletí diktovali podmínky prodávající, teď je diktujeme MY! Trh kupujících je tu – máte odvahu na něm nakupovat?

Celé roky posloucháme od lidí, že investování do nemovitostí je sice fajn, ale že „teď jsou hrozně drahý“ a oni si „počkají, až to zase klesne“. Teď se ukáže, kdo to myslel vážně. Martin nám ukáže, jak se na klesajícím trhu chovat a na co nezapomínat.


Superschopnost, která vám v realitách vydělá miliony

Juraj Sutoris, odborník na nábor nemovitostí a specialista nebankovního financování.

Jak koupit realitní perly zavřené v trezoru? Některé zboží je vystavené za výlohou, jiné schované v trezoru – ale i k němu se dá dostat a koupit jej, když víte, jak na to. Pojďte nasát Jurajovu superschopnost! Juraj nás naučí, jak najít a zobchodovat ty nejlepší investiční příležitosti mimo realitní servery.


Nemovitostní portfolio pod lupou

Roman Lejsek, zkušený realitní investor, vlastník a pronajímatel desítek bytů.

Víte, kolik budete vybírat na nájemném za 5 let? Jaké daně z pronájmu zaplatíte v roce 2025? Jaké bude vaše čisté cashflow z nájemních bytů příští rok? A v roce 2030?

Jestli ne, tak tohle nesmíte minout! A vlastně ani pokud to víte – protože doteď nevíte, co všechno ještě nevíte. 🙂
Tolik inspirace na to, jak o investicích přemýšlet, ale také jak je sledovat, evidovat, predikovat a řídit, jinde nenajdete.


Energetická chudoba – jak z toho ven?

Martin Lepka, expert na energie, instalace fotovoltaických elektráren a celkově snižování nákladů domácností.

Jak na energiích neprodělat kalhoty?

  • Pomůže fixace ceny energií?
  • Jak sebe (a své nájemníky) připravit na zimu? Co se stane, když Rusko „vypne“ plyn?
  • Vyplatí se tepelné čerpadlo nebo fotovoltaika?
  • Na čem dalším je možné u bytů, rodinných domů a bytových domů ušetřit?

OROOM – netradiční realitní byznys

František Churý, zakladatel OROOM nám ukáže konkrétní čísla tohoto byznysu s ultra krátkodobými pronájmy.
Miloš Krupka, investor, kterého před rokem OROOM zaujal, naváže s tipy, jak najít vhodnou nemovitost, čím se toto hledání liší od hledání klasické investiční nemovitosti na pronájem a čím se nenechat na cestě zastavit.


Panelová diskuze se zkušenými investory

Jak se již stalo tradicí, den zakončíme panelovou diskuzí, ve které investory vyzpovídáme jak my, tak vy sami – otázkami na místě, na živo a na tělo.


Neděle dopoledne
9. 10. 2022, 9-12h

Hra Cashflow, procházka a závěrečný networking

Pokud nebudete pospíchat domů, můžete s námi ještě strávit dopoledne, ať už při hraní Kiyosakiho hry Cashflow nebo na čerstvém vzduchu, a využít možnosti bavit se a vzájemně inspirovat s dalšími podobně smýšlejícími lidmi.


Změna programu vyhrazena.