Program víkendového VIP setkání realitních investorů – listopad 2020, Seč

Pátek večer
20. 11. 2020 18-22h

Společný networking
Ze života investora k smíchu i pláči

Pojďme se společně seznámit, popovídat si, kdo má jakou investiční strategii, co se mu v investování do nemovitostí osvědčilo, kde investuje a jakým lokalitám se raději vyhnout…prostě přátelské povídání a slastech a strastech realitních investorů…otevřeně a bez obalu 🙂

Tentokrát na téma „Ze života investora“ – povězme si navzájem historky, které se nám v investorském životě dějí – ty k smíchu i ty k pláči.

Právě tuto část si účastníci často cení nejvíce z celého víkendu – jsme nadšení, že kolem sebe máme opravdu přátelskou komunitu více i méně zkušených realitních investorů, kteří se s vámi rádi podělí o své zkušenosti.


Sobota – hlavní program
21. 11. 2020, 9-18h

Novinky na poli investování do nemovitostí

Nela Kubasová a Ivana Birtová z Realitního shakeru vás seznámí s aktuálními novinkami na našem realitním trhu a v oblasti investování do nemovitostí.


Realitní trh pohledem Deloitte

Petr Hána je ve společnosti Deloitte senior manažerem v oddělení zaměřeném na stavebnictví a nemovitosti. Těžko najít někoho povolanějšího, kdo by nám mohl představit vývoj českého rezidenčního trhu.

  • Jaké faktory ovlivňují trh a ceny bytů?
  • Kdo u nás byty kupuje?
  • Jaké jsou v rezidenčním trhu aktuální trendy?
  • Čeká nás vzestup nájemního bydlení?

To vše a ještě více se dozvíte hned na první přednášce dne!


Pojištění naší investice

David Ječmenka vyhověl naší prosbě a shrnul pro nás všechno, co jako investoři a pronajímatelé potřebujeme vědět o pojištění. Máte pojištěný svůj majetek správně? Nejste výrazně podpojištění? Neplatíte zbytečně pojistky, které byste stejně nikdy nemohli použít? Umíte si ohlídat pojištění svých nájemníků? Víte, že existuje služba „právník na telefonu 24/7“ i pro rady ve sporech s nájemníky?
Tahle přednáška vám pomůže skutečně efektivně chránit váš majetek.

“ Pojištění je jediná věc, kterou si nemůžete koupit, když už ji opravdu potřebujete.“


Kouzlení s hypotékami

Zuzka Šlemarová, jejíž krátké video o kouzlení s hypotékami na našem youtube kanálu rozpoutalo obrovské nadšení a spustilo „AHA momenty“ i u mnoha velmi zkušených investorů, nám se svým profesionálním vhledem poví o tomto tématu ještě mnohem více ve své přednášce. Zuzka těží ze svých bohatých pracovních zkušeností v bance kombinovaných s přímou zkušeností s vlastními realitními investicemi.


Investorem až na věky… aneb poslední pořízení investora

Martin Zástěra, právník a zakladatel advokátní kanceláře AZ legal a sám také realitní investor, od nás dostal tentokrát skutečně nelehké zadání… Ochranu svého majetku a realitních investic za našeho života řeší téměř každý investor. Málokdo si ale uvědomuje, že je důležité mít dobře ošetřenou také situaci, kterou si sice nikdo nepřeje, ale která je naprosto jistá, že nastane – nikdo totiž nechce myslet na svou smrt.
Pokud ale chceme, aby náš realitní byznys běžel bez problémů i kdyby se nám něco stalo, je nezbytně nutné na to myslet včas a tuto situaci dobře právně ošetřit. Našim nejbližším to totiž velmi pomůže v jejich jinak snad nejtežší životní situaci.

„Člověk začne chápat život, teprve když začne myslet na smrt.“
Jiří Hubač


Cesta investora

Kuba Jordán patří mezi věrné členy naší investorské komunity. Jeho příběh vždy vyvolal spoustu otázek a proto jsme ho požádali, aby nám o něm pověděl více.
Jeho přístup k nemovitostem je velmi kreativní, jistě tedy může mnoho z nás skutečně inspirovat!

Jak maximalizovat zisk z pronájmu?
Přemýšleli jste třeba o pronajímání velkých bytů studentům po pokojích? Nebo o možnosti přestavby rodinného domu k pronájmu?

Pak si ho určitě poslechněte!


Panelová diskuze se zkušenými investory

Jak se již stalo tradicí, den zakončíme panelovou diskuzí, ve které investory vyzpovídáme jak my, tak vy sami – otázkami na místě, na živo a na tělo.


Neděle dopoledne
22. 11. 2020, 9-12h

Hra Cashflow, procházka a závěrečný networking

Pokud nebudete pospíchat domů, můžete s námi ještě strávit dopoledne, ať už při hraní Kiyosakiho hry Cashflow nebo na čerstvém vzduchu, a využít možnosti bavit se a vzájemně inspirovat s dalšími podobně smýšlejícími lidmi.


Změna programu vyhrazena.