Program víkendového VIP setkání realitních investorů – září 2019, Chocerady

Pátek večer
27. 9. 2019. 18-22h

Debata o zaoceánských nemovitostech

Nela Kubasová při večerním krátkém povídání shrne své zkušenosti s realitami nasbírané na dvouměsíční cestě po Kanadě a Americe.

Společný networking

Pojďme se společně seznámit, popovídat si, kdo má jakou investiční strategii, co se mu v investování do nemovitostí osvědčilo, kde investuje a jakým lokalitám se raději vyhnout…prostě přátelské povídání a slastech a strastech realitních investorů…otevřeně a bez obalu 🙂
Právě tuto část si účastníci cení nejvíce z celého víkendu – jsme nadšení, že kolem sebe máme opravdu přátelskou komunitu více i méně zkušených realitních investorů, kteří se s vámi rádi podělí o své zkušenosti.


Sobota – hlavní program
28. 9. 2019, 9-18h

Novinky ve vývoji cen, financování a daních

Nela Kubasová a Ivana Birtová z Realitního shakeru vás seznámí s aktuálními novinkami na našem realitním trhu a v oblasti investování do nemovitostí.


Vyjednávání v realitním byznysu

Vít Prokůpek, profesionální vyjednavač, představí techniky vyjednávání vybrané přímo pro náš obor. Který investor by nechtěl kupovat levněji nebo pronajímat dráž?


Developmentem k vyššímu zisku

Karel Vrbický, dlouholetý investor, ukáže na reálných příkladech možnosti, jak drobným developmentem, přestavbami či vestavbami zvýšit hodnotu i výnos z vaší nemovitosti.


Investování v segmentu P2P půjček

Eva Mahdalová a Boris Tomčiak, zakladatelé investičního a analytického portálu Finlord a hedgeového fondu Slavic Capital, nás uvedou do světa P2P investování, a to jak v oblasti klasických půjček, tak i v oblasti nemovitostí. Hledáte řešení jak pro menší, tak i větší kapitál? Možná je právě zde.


Investoři investorům – netradiční způsoby investování

Jan Šimek – Jak na garáže na pronájem?


Martin Fördös – Jak pomůže investorům virtuální prohlídka?


Filip Chrbját – Je libo chatu? Nebo snad les?


Panelová diskuze se zkušenými investory

Jak se již stalo tradicí, den zakončíme panelovou diskuzí, ve které investory vyzpovídáme jak my, tak vy sami – otázkami na místě, na živo a na tělo.


Neděle dopoledne
29. 9. 2019, 9-12h

Hra Cashflow, procházka či petanque

Pokud nebudete pospíchat domů, můžete s námi ještě strávit dopoledne, ať už při hraní Kiyosakiho hry Cashflow nebo na čerstvém vzduchu, a využít možnosti bavit se a vzájemně inspirovat s dalšími podobně smýšlejícími lidmi.


Změna programu vyhrazena.